Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişleriniz genellikle 1 iş gününde kargoya teslim edilir. Bazen yoğunluğa bağlı olarak 2 iş günü olabilmektedir.

Ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?

Ürün görsellerinin yanı sıra renk, materyal, garanti süresi gibi detay özelliklere ürün sayfasından ve 'Ürün Açıklaması' bölümünden ulaşabilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Üye olmadan e-posta adresiniz ile sipariş verebilirsiniz. Üye olarak ise pek çok avantajdan yararlanabilir aynı zamanda siparişinizi takip edebilirsiniz.

Ürünleriniz garantili mi?

Ürünlerimiz resmi distribütör, ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.

BuradaBuldun.com alışveriş yapmak güvenli mi?

BuradaBuldun alışverişleriniz esnasında en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcılarla korunursunuz.

PCI DSS Nedir?
PCI (Payment Card Industry) veri güvenliği standartları (DSS); aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyeleri bulunan bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Standartlar, kredi kartı ile ödeme kabul eden tüm işletmeleri bağlar. Standartlarla uyumluluk ise yine konseyi oluşturan şirketler tarafından zorunlu tutulmuştur.

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?
BuradaBuldun’da kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur. Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca BuradaBuldun'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure nedir ve BuradaBuldun’da nasıl işler?
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına 'Verified by Visa', MasterCard için olanına ise 'SecureCode' adı verilir. BuradaBuldun’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizin altında yer alan '3D Secure ile ödemek istiyorum' kutucuğunu işaretleyerek ödeme işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.
  • Kredi kartınızın 3D’ye tanımlı hale gelmesi içinbankada kayıtlı cep telefonu bilgilerinizin güncel olması gereklidir. • Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde '3D Secure ile ödemek istiyorum' seçeneği sipariş onay sayfasında görünür.
  • 3D Secure ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde 'Siparişi Onayla' sayfasının ortasında açılan ekran, bankanızın ekranıdır. Cep telefonunuza gönderilen kodu banka ekranındaki ilgili kutucuğa doğru olarak girdiğinizde siparişiniz onaylanır. Şifre bilgilerinizi banka ekranına girmenizin amacı, şifre güvenliğinizi sağlamaktır.
  • Kredi kartınızın 3D tanımını önceden yapmadıysanız, ilk işleminizde banka ekranlarında kaydınız gerçekleşir ve kartınız 3D işlemlerine hazır hale gelir.
  • '3D Secure ile ödemek istiyorum' kutucuğuna tıkladınız. Eğer hiçbir şifre sorulmadan işleminiz gerçekleşirse kredi kartınız henüz 3D uyumlu değil demektir. Ancak bu durumda yapacağınız işlem de 3D özelliğine sahip olacaktır.
  • 3D Secure ile onaylama işleminde ya da banka tanımlama ekranında sorun yaşıyorsanız, 'Siparişi Onayla' butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kartınız 3D tanımlıysa, çoğunlukla internet üzerinden yaptığınız alışveriş sonrasında ödeme işlemi detayınız bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza kısa mesajla gönderilir. Böylece kredi kartınızın bilginiz dışında kullanılması durumunda hemen bilgi sahibi olur ve olası bir mağduriyeti önlersiniz.
  • 3D Secure ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerde işleminizi şifrenizle onayladığınız için siparişiniz güvenlik sürecinde beklemez ve en kısa sürede hazırlanarak adresinize teslim edilir.


3D Secure şifresini nasıl tanımlayabilirim?
3D Secure sistemine uyumlu kredi kartınızla yapacağınız ilk işlemde, onaylama sayfasında sistem sizi banka şifre tanımlama sayfasına aktarır. Bu sayfadan şifrenizi tanımladıktan sonra 3D Secure ile internet üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası kredi kartınız 3D Secure sistemine uyumlu değilse, şifre sayfası açılıp otomatik olarak kapanır. Güvenliğiniz için 3D Secure uyumlu bir kredi kartı kullanmanızı öneririz.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Adres değişkliği talebinizi sipariş numaranız ile beraber destek@buradabuldun.com adresine e-postagöndermeniz durumunda sipariş kargoya teslim edilmediyse adres değişikliği yapılabilmektedir.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Teslimatı tamamlanmış ürünlerde hızlı değişen stok ve tedarik koşulları nedeniyle değişim yapılamıyor. Talebinizi destek@buradabuldun.com adresine mail göndermeniz durumunda talebinizi stoklarımız dahilinde karşılayacağımıza emin olabilirsiniz.

Siparişime ürün ekleyebilir miyim?

Siparişiniz hazırlık aşamasına geçtiyse veya kargoya verildiyse; iptal edilemediğinden almak istediğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır